W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Zamknij
Zadzwoń do nas 727 921 781

Pojęciowe Dylematy

Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo różne znaczenia mają pojęcia, których na co dzień używamy zamiennie.

Woda toaletowa, woda perfumowana, perfumy.... istny zapachowy zawrót głowy!

zludzenie_optyczne

Pomyśl jak Ty określasz swój ulubiony zapach i sprawdź, czy nie popełniasz ogromnego

Perfumowego Faux pas!!

  • PERFUMY to ekstrakt zawierający substancje zapachowe rozpuszczone w alkoholu. Perfumy zawierają od 16% do nawet 30% kompozycji zapachowej. Ze względu na zawartość ekstraktów zapachowych są najtrwalsze, stąd ich cena jest wyższa
  • WODA PERFUMOWANA (Eau de Parfum, EDP) w odróżnieniu od perfum zawiera mniej kompozycji zapachowej. Szacuje się, że udział kompozycji zapachowej w produkcie wynosi od 8 do 16%. Aromat rozpuszczony jest najczęściej w 85-procentowym spirytusie. 
  • WODA TOALETOWA (Eau de Toilette, EDT) zestawienie zawierające od 4 do 8% kompozycji zapachowej rozpuszczonej najczęściej w 80-procentowym spirytusie. 
  • WODA KOLOŃSKA (Eau de Cologne, EDC) kompozycja zawierająca od 3 do 5% olejków zapachowych rozpuszczonych w 70-procentowym spirytusie. 
  • WODA ODŚWIEŻAJĄCA (Eau fraiche) delikatna pachnąca woda, w której zawartość kompozycji zapachowej waha się w przedziale od 1 do 3%. 
Dołącz do FM GROUP
Oszczędzaj i zarabiaj!
Rejestracja online
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas, po prostu zadzwoń
727 921 781
Strona niezależnego partnera FM World Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM World Polska, FM World ani FM Group Mobile. FM WORLD POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na tej stronie internetowej.