W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Zamknij
Zadzwoń do nas 727 921 781

Dlaczego warto wbrać MLM?

" Gdy wreszcie mój umysł przestał się buntować, zobaczyłem część niepowtarzalnych korzyści, jakie marketing sieciowy oferuje osobom, które chcą czegoś więcej od życia."

Robert T. Kiyosaki


NIEWIELKI POCZĄTKOWY WKŁAD FINANSOWY

Prowadzenie biznesu w branży MLM rozpoczyna się od podpisania Umowy Dystrybutorskiej i wiąże się z wykupieniem tzw. Pakietu Startowego (potocznie Startera). Koszt zestawu to wydatek od kliku do kilkuset złotych (zależnie od tego w jakiej branży zaczynamy, z jaką firmą chcemy się związać oraz na co możemy sobie obecnie pozwolić). W pakiecie startowym znajdują się podstawowe narzędzia pracy np. katalogi, próbki produktów, płyty DVD, plan marketingowy, formalne druki. Po rejestracji naszej umowy możemy natychmiast zacząć działać i od razu zarabiać pieniądze. Na początku naszej drogi, wynagrodzenie od firmy otrzymujemy zwykle bądź w formie rabatu na produkty lub usługi, bądź w formie umowy zlecenia. Z tego względu w większości firm MLM nie jest wymagane od razu zakładanie działalności gospodarczej. Dopiero gdy wypracowane przez nas sumy zaczną osiągać znaczne kwoty, warto pomyśleć o zarejestrowaniu własnej firmy. Dlatego MLM jest  biznesem, na który może zdecydować się praktycznie każdy z nas, bez względu na zasoby finansowe.

NISKIE KOSZTY PROWADZENIA BIZNESU- BRAK RYZYKA FINANSOWEGO

Podpisanie umowy z firmą MLM najczęściej nie prowadzi do żadnych zobowiązań. Nie istnieje więc ryzyko utraty dużych sum pieniędzy, w przypadku gdy nie osiągamy zamierzonego sukcesu. Comiesięczne koszty są niewielkie, nie musimy wynajmować lokalu. Wydatki obejmują narzędzia pracy, jakie sami sobie dobierzemy: czy będzie to samochód, czy telefon, czy materiały biurowe, a może wszystkie z przytoczonych? Decyzja należy do nas samych. 

Gdy wybierzemy profesjonalną firmę MLM, nie musimy się także martwić o wypłatę należnej nam prowizji. Jasne zasady określone w planie marketingowym firmy skutkują wynagrodzeniem za uzyskane wyniki. Gdy zbudowana przez nas struktura realizuje zamówienia na produkty czy usługi, otrzymamy odpowiednie do tego wynagrodzenie. Dzięki temu, biznes w branży MLM tak jak uzyskiwane dzięki niemu dochody są przewidywalne i wynikają z naszego zaangażowania.

 WIĘCEJ PIENIĘDZY NIE WYMAGA  POŚWIĘCENIA WIĘKSZEJ ILOŚCI CZASU

W pracy etatowej czas poświęcony na jej wykonywanie przekłada się bezpośrednio na uzyskiwane dochody. Gdy chcemy zarabiać więcej, musimy po prostu pracować więcej. Możemy też zwiększyć wymagania co do stawki godzinowej, wcześniej jednak swoją wartość musimy udowodnić poświęceniem się pracy. Nasz czas jest jednak ograniczony. Bez względu na to kim jestesmy i gdzie żyjemy, codziennie mamy tyle samo czasu, a doba ma tylko 24 godziny. 

Jedną z największych zalet MLM jest to, że po pewnym czasie nasze finanse będą się piąć w górę, mimo tego, że czas który poświęcamy będzie taki sam jak na początku, albo nawet mniejszy. Gdy po kilku latach wypracujesz sobie stabilną pozycję lidera firmy, Twoje dochody będą bardzo wysokie niezależnie od tego, ile godzin przepracujesz. Podsumowując, czas spędzony na aktywnym działaniu nie przekłada się tu bezpośrednio na otrzymywane wynagrodzenie.

 JESTEŚ SWOIM WŁASNYM SZEFEM CZYLI WOLNOŚĆ WYBORU

Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Podpisanie umowy dystrybutorskiej nie jest umową o pracę, nie masz wyznaczonych godzin, zakresu obowiązków, nikt nie mówi Ci, co masz robić, nikt Cię nie rozlicza z osiągniętych wyników. W branży MLM sam wyznaczasz sobie cel, jaki chcesz osiągnąć, dobierasz odpowiednie narzędzia i podejmujesz określone działania, by ten cel zrealizować. To ile godzin tygodniowo poświęcisz, by to zrobić, jest Twoją osobistą sprawą. Im bardziej jesteś zorganizowany i im lepiej potrafisz się skoncentrować na kluczowych do osiągnięcia sukcesu czynnościach tym efekty Twojego działania szybciej przełożą się na finansowe wyniki. Dlatego marketing sieciowy jest niesamowitą szansą dla wielu przedsiębiorczych, aktywnych ludzi.

Marketing wielopoziomowy jest więc systemem elastycznym, dopasowującym się do Ciebie, pozwalającym na działanie w dowolnie wybranych godzinach. Warto podkreślić, że na początku możesz budować go po godzinach swojej dotychczasowej pracy, zyskując atrakcyjny dodatek pieniężny. Poświęcając wybrane popołudnia lub weekendy, jesteś stabilny finansowo zanim osiągniesz pożądany dochód w firmie MLM. Ta swoboda działania  sprawia, że marketing sieciowy staje się obecnie bardzo popularną formą zwiększania domowego budżetu dla wielu rodzin na całym świecie. Sam decydujesz, czy MLM będzie dla Ciebie potężnym biznesem, czy pracą dodatkową.

 WPŁYW NA WYSOKOŚĆ UZYSKIWANYCH DOCHODÓW

W pracy etatowej nie możemy bezpośrednio decydować o wysokości swoich zarobków. Często osoby poświęcające mnóstwo czasu i energii na wykonywane zajęcia i osiągające świetne wyniki nie otrzymują wyższego wynagrodzenia. W zamian za złudzenie pewnej pracy płacimy wysoką cenę. Nie mamy wpływu na wysokość wynagrodzenia, znosimy rozkazy nakazy i zakazy, nie możemy decydować o godzinach pracy i dniach wolnych.

Dużą zaletą systemu MLM jest wpływ na osiągane wyniki finansowe. Obowiązujące zasady sa jasne i proste. Jeżeli zbudujesz sprawnie funkcjonującą strukturę dystrybutorów, która generuje comiesięczne obroty będziesz uzyskiwał proporcjonalnie wysokie dochody. Podobnie jeśli sprzedasz odpowiednią liczbę produktów, to zarobisz ściśle określoną sumę pieniędzy. To od Twojej pracy, zaangażowania oraz pożądanego celu zależy, czy zarobisz miesięcznie 100 zł, 1000 zł, 10 000 zł, czy nawet o wiele więcej. Wszyscy wiemy, że nie ma nic za darmo. Jeśli jednak osiagasz dobre wyniki i jesteś wytrwały, masz przed sobą perspektywę zbudowania własnego, solidnego i trwałego biznesu. Wszystko zależy od Ciebie samego!

 DOCHÓD PASYWNY

O dochodzie pasywnym mówimy wówczas, gdy za raz wykonaną pracę otrzymujemy stałe, comiesięczne wynagrodzenie bez konieczności jej powtarzania. Dochód aktywny natomiast, oznacza pieniądze jednorazowe, otrzymane bezpośrednio po wykonanej pracy. Wielu z nas jest niezadowolonych ze swojego stylu życia. Brakuje nam czasu i pieniędzy na realizację pasji i marzeń. Dochód pasywny jest czynnikiem, który pomoże prowadzić nam taki styl życia, jaki chcemy prowadzić.

Jednym ze sposobów wytworzenia źródła dochodu pasywnego jest budowa solidnej struktury w ramach marketingu sieciowego. Po pewnym czasie, mimo braku poświęcanego czasu, na naszym koncie gromadzi się regularnie suma pieniędzy, którą możemy dowolnie wykorzystać.

 PRAWO DZIEDZICZENIA BIZNESU

Kolejną zaletą prowadzenia biznesu w ramach MLM jest to, że może być on dziedziczony. Wypracowana przez lata, stabilna i sprawnie funkcjonująca struktura, w razie naszej śmierci przyniesie dodatkowy dochód dzieciom. Mamy zatem pewność, że odnosząc sukces w marketingu sieciowym, zapewniamy pasywny dochód nie tylko sobie ale także naszym bliskim. Im większe sukcesy odniesiemy, tym lepiej zabezpieczymy przyszłość członków rodziny.

Ktoś może powiedzieć, że podobna sytuacja ma miejsce w przypadku prowadzenia tradycyjnej firmy. Owszem, możemy przekazać własny biznes dzieciom. Nie każdy jednak potrafi pozyskiwać i utrzymywać klientów, zarządzać całą firmą czy prowadzić ją do celu, jaki został postawiony przy jej założeniu. Bez tego z kolei, biznes nie będzie przynosił oczekiwanych dochodów. W przypadku biznesu MLM natomiast, rezultaty raz wypracowane na odpowiednim poziomie planu marketingowego, skutkują comiesięcznym napływem gotówki, nie wymagającym podjęcia żadnych dodatkowych działań. Nasze dzieci mogą nie mieć pojęcia o marketingu sieciowym, a ich konto i tak napełni się gotówką.

NIEZALEŻNOŚĆ FINANSOWA

Nikt nie zaprzeczy, że pieniądze są istotnym i niezbędnym elementem naszej rzeczywistości. To od nich zależy styl życia jaki wiedziemy, często także pozycja społeczna i poczucie szczęścia. Człowiek stabilny finansowo, zupełnie inaczej radzi sobie z rzeczywistością niż osoba borykająca się ciągle z domową dziurą budżetową. Spokój ducha, pewność siebie, poczucie kontroli nad własnym życiem a wreszcie poziom szczęścia zależą od comiesięcznych, stabilnych dochodów. Co więcej, tylko od poziomu Twoich teraźniejszych zarobków oraz własnej inteligencji finansowej zależy, czy zabezpieczysz swoją przyszłość na czas emerytury.

Osiągając sukcesy w biznesie MLM, nie tylko zapewniasz sobie jednorazowy przypływ gotówki, ale co ważniejsze, tworzysz źródło dochodu pasywnego. Im większe rezultaty wypracujesz teraz, tym większą sumą, spływającą regularnie na Twoje konto, bez żadnego wysiłku, będziesz mógł się cieszyć w przyszłości. Co więcej, w profesjonalnej firmie MLM otrzymasz wsparcie i pomoc w osiągnięciu niezależności finansowej i wypracowaniu jak największych dochodów. Tutaj nikt z nikim nie konkuruje, każdy ma równe szanse, a sukcesy jednych, nie czynią szkody pozostałym. Nie trzeba walczyć o posady i zarobki tak jak na etacie czy w korporacji. Jesteś niezależny i to jak wielki sukces osiągniesz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

ROZWÓJ OSOBISTY I SAMOREALIZACJA

Profesjonalny Marketing Sieciowy dużą wagę przywiązuje do systemu szkoleń. Odpowiednio dobrane, merytoryczne, a co najważniejsze regularne warsztaty i szkolenia są podstawą dla dobrze prosperującej i dynamicznie rozwijającej się struktury. Zwykle, poruszane zagadnienia związane są z wiedzą marketingową, biznesową, informacjami dotyczącymi produktów, czy podnoszenia własnych kompetencji. Tematyka jest dowolna, ważne by transfer wiedzy był efektywny. Dzięki seminariom i warsztatom, masz okazję uczyć się od najlepszych praktyków biznesu MLM, gdyż to właśnie liderzy są najczęściej wykładowcami. Spotkania te pozwalają na podnoszenie Twoich kompetencji, rozwój osobisty w wielu kierunkach, a co najważniejsze mają charakter motywacyjny. Wraz z rozwojem wiedzy, poszerzasz horyzonty, wzrasta pewność siebie, co prowadzi do samorealizacji i osiągnięcia wyznaczonych celów.

ŻYCIE TOWARZYSKIE

Życie pokazuje, że najbardziej wpływowi ludzie biznesu wcale nie posiadają niezwykłych umiejętności. Jedno potrafią jednak czynić z mistrzowską zdolnością- budować relacje z ludźmi. Dla nich najważniejsze jest zbudowanie zespołu, w którym znajdują się specjaliści z różnych dziedzin, posiadający odmienne kompetencje i doświadczenia. Okazuje się, że najważniejszą umiejętnością w biznesie, jest sprawna komunikacja z różnymi typami osobowości. To właśnie sieć kontaktów i grono zaufanych ludzi jest dla osób przedsiębiorczych kluczem do sukcesu, a zarazem potrzeba, bez której w biznesie nie można się obejść. Im dłuższa lista osób które Cię znają, tym większe możliwości rozwoju.

Marketing sieciowy jest typem biznesu, w którego centrum znajduje się człowiek. Opiera się na spotkaniach i rozmowach z różnymi ludźmi, często motywując i dodając sił w dalszej drodze ku wyznaczonym celom. Dzięki temu daje ogromne możliwości nawiązywania kontaktów i budowania relacji międzyludzkich. 

BIZNES GLOBALNY

Niewątpliwą zaletą budowania biznesu w ramach MLM jest brak ograniczeń przestrzennych. Rozwijając swoją sieć Dystrybutorów nie jesteś ograniczony obszarem miasta, województwa a nawet państwa czy kontynentu. To, jak daleko sięgniesz zależy tylko od Twojej wizji, innowacyjności stosowanych metod oraz skuteczności w budowaniu relacji z ludźmi. Brak bariery językowej jest tutaj kluczem do sukcesu. Dzięki nowoczesnej technologii w zakresie komunikacji i logistyki możliwości generowania dochodu w ramach MLM są praktycznie nieograniczone. 

PODRÓŻE, SAMOCHODY I NIE TYLKO

Zasady biznesu w ramach MLM są proste. Im większe sukcesy osiągasz, tym większą premię dostajesz od firmy. Liderzy solidnych i najprężniej działających struktur, mają możliwość uczestnictwa w licznych Programach Motywacyjnych. Ufundowane nagrody są niezwykle atrakcyjne i cenne. Najczęściej Laureaci są obdarowywani luksusowymi samochodami bądź ekskluzywnymi wyjazdami na egzotyczne wakacje. Mogą także otrzymywać premie w postaci produktów, szkoleń, dadatkowych pieniędzy. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Samochód może stać się ważnym narzędziem pracy umożliwiającym spotkania z większym gronem zainteresowanych biznesem ludzi. Posiadając środek lokomocji w postaci luksusowego samochodu, nie tylko rozszerzamy zasięg swojej działaności, ale jednocześnie stajemy się żywą reklamą swojej firmy, która wspiera i nagradza. Z kolei podróże kształcą i poszerzają horyzonty, umożliwiając nam zdobycie nowej wiedzy i mocy doświadczeń. Człowiek bogaty w nowe doznania szybciej się rozwija, co jest niezwykle cenne w  branży MLM.

Dołącz do FM GROUP
Oszczędzaj i zarabiaj!
Rejestracja online
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas, po prostu zadzwoń
727 921 781
Strona niezależnego partnera FM World Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM World Polska, FM World ani FM Group Mobile. FM WORLD POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na tej stronie internetowej.