Zadzwoń do nas 727 921 781

Strona Dystrybutorska

 

www złote

 

 

 

 

Skorzystaj z możliwości posiadania własnej Strony Dystrybutorskiej! 
(Oferta skierowana tylko dla osób z naszych struktur) 

UWAGA! PROMOCJA! PRZEZ PIERWSZY ROK STRONA JEST DARMOWA! PRZY REJESTRACJI ZAZNACZ CHĘĆ POSIADANIA STRONY I WPISZ SWOJĄ NAZWĘ.

Pozyskaj wspaniałe narzędzie, dzięki któremu szybciej i bardziej efektywnie rozwiniesz swój biznes. Profesjonalna strona internetowa to nie tylko Twoja wizytówka, ale również wspaniała reklama. Dodatkowo, zyskujesz narzędzie komunikacji ze swoją strukturą oraz łatwy i powszechnie dostępny sposób wymiany informacji z osobami, z którymi współpracujesz. Co więcej, nie poświęcasz na jej tworzenie dodatkowego czasu i energii!

Dajemy Ci stronę wyposażoną w komplet informacji, które zaspokoją ciekawość i rozwieją wątpliwości każdego nowego Klubowicza FM Group! Tylko od Ciebie zależy czy będziesz się dodatkowo angażował w jej tworzenie. Jeśli nie chcesz tracić na to cennego czasu, będziemy aktualizować informacje za Ciebie! Być w stałym kontakcie i zawsze na bieżąco- to jedne z najważniejszych aspektów tego biznesu.

Dowiedz się więcej na temat oferowanej przez nas Indywidualnej Strony Dystrybutorskiej !

 

www fingerprint
Co zyskujesz ? 
 • Własną profesjonalną Stronę Dystrybutorską- swoistą elektroniczną wizytówkę !
 • Narzędzie, dzięki któremu szybciej i efektywniej rozwiniesz swój biznes
 • Wizytówkę a zarazem wspaniałą reklamę zarówno swojej osoby jak i biznesu, w którym się zajmujesz
 • Narzędzie komunikacji i wymiany informacji z ludźmi z Twojej struktury
 • Sposób na pozyskanie nowych członków do Twojej struktury praktycznie bez wysiłku
 • Dostęp do najświeższych informacji dotyczących firmy FM Group jak i związanych z samymi produktami
 • Oszczędność czasu i pieniędzy
Co znajdziesz na samej Stronie Dystrybutorskiej?
 • Blog- będziesz miał możliwość prowadzenia własnego bloga, a tym samym dzielenia się wszelkimi informacjami dotyczącymi Twojej działalności z członkami swojego zespołu. Dodatkowo masz szansę przedstawić swoje przemyślenia, opinie, a może nawet wskazówki dla osób z którymi współpracujesz.
 • Aktualności- dzięki nim jesteś na bieżąco zarówno z wydarzeniami w samej Firmie FM Group jak i wszystkimi nowinkami i nowościami produktowymi. Dobry Lider powinien informować innych a nie być informowany jako ostatni! Z nami nigdy nie wypadniesz z obiegu!
 • Formularz rejestracyjny- podstawowe narzędzie każdego Dystrybutora FM Group. Bez papierowych umów, bez wypisywania na kolanie, wszystko w formie elektronicznej nawet w momencie gdy spędzasz czas z rodziną! Osoba która trafi na Twoją stronę i zapragnie dołączyć do Twojej struktury sama wpisuje dane i przekazuje Ci informację, że chce być częścią Twojego zespołu. W momencie, gdy cieszysz się wolnym czasem strona promuje współpracę z firmą FM Group pracując dla Ciebie!
 • Formularz kontaktowy- wizytówka, dzięki której każda zainteresowana osoba będzie mogła z  nawiązać z Tobą kontakt mailowy lub telefoniczny. Sam wpływasz na to, jakie informacje znajdą się w formularzu na Twojej stronie Dystrybutorskiej.
 • Informacje o firmie FM Group
 • Informacje o produktach FM Group- kompletne portfolio produktowe firmy FM Group wraz ze zdjęciami i informacjami na temat każdego z nich! Ciekawostki, przydatne wskazówki, kompendium wiedzy produktowej na temat Twojej firmy!
 • Katalogi w formie elektronicznej- dzięki nim każda osoba wchodząca na stronę będzie mogła zapoznać się z ofertą FM Group bez angażowania Twojego czasu i energii!
 • Strefa Wiedzy- informacje na temat świata perfum, świata biznesu MLM a także wiele innych pozwalających pogłębić wiedzę na tematy, które w jakikolwiek sposób wiążą się z tym, co robisz i czym się zajmujesz współpracując z FM Group.
 • Strefa Dystrybutora- poradnik dla Nowych Członków FM Group zawierające mnóstwo przydatnych informacji pozwalających jeszcze szybciej i jeszcze efektywniej rozwijać Twój biznes! Czym różnią się poszczególne startery, jakie korzyści płyną z zakupu każdego z nich, jak składać zamówienia, jakie Programy Motywacyjne czekają na nowych członków FM Group- to tylko niektóre z mnogości informacji jakie tam znajdziesz! Pomyśl jakie to ułatwienie dla Ciebie i nowych osób w Twojej strukturze! Nawet jeśli będziesz chwilowo niedostępny, masz możliwość przekazywania informacji niezbędnych dla ludzi, z którymi współpracujesz!
Jak zamówić Stronę Dystrubutorską?

Jeżeli jesteś Członkiem naszej grupy FM, napisz do nas maila z informacją, że chciałbyś zamówić Stronę Dystrybutorską : kontakt@fmgroup-perfumy.pl 

Jeżeli jeszcze nie należysz do FM GROUP Zarejestruj się na naszej stronie już dziś klikając na: REJESTRACJA. Następnie w formularzu rejestracyjnym będziesz mógł zanaczyć opcję wyboru Strony Dystrybutorskiej

Proste, prawda ?

 

Teraz możesz zyskać własną Stronę Dystrybutorską  za jedyne 8,25 PLN miesięcznie!
Skorzystaj z tej wspaniałej szansy już dziś! 

Standardowa cena wynosi 149 PLN rocznie, Ty płacisz jedyne 99 zł rocznie

UWAGA! PROMOCJA! PRZEZ PIERWSZY ROK STRONA JEST DARMOWA! PRZY REJESTRACJI ZAZNACZ CHĘĆ POSIADANIA STRONY I WPISZ SWOJĄ NAZWĘ.
Zobacz jak wygląda Strona Dystrybutorska !

Pamiętaj, że będziesz mógł ją edytować dodając wpisy w blogu oraz dodając nowe podstrony w menu !

Dołącz do FM GROUP
Oszczędzaj i zarabiaj!
Rejestracja online
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas, po prostu zadzwoń
727 921 781
Strona niezależnego partnera FM World Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM World Polska, FM World ani FM Group Mobile.