W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Zamknij
Zadzwoń do nas 727 921 781

PROMOCJA STAŁA

PROMOCJA STAŁA

Każdy Partner Biznesowy, już od momentu rejestracji może skorzystać z Promocji Stałej, w której zakupy o określonej wartości nagradzane są dodatkowymi zestawami produktów.

Wystarczy złożyć zamówienie o odpowiedniej wartości punktowej (szczegóły w przykładowych tabelach promocji poniżej), a to uprawnia do zakupu dodatkowego atrakcyjnego pakietu artykułów w cenie specjalnej 1,23 PLN, która nie zmienia się ze wzrostem wartości zestawu promocyjnego. Im większe zamówienie tym większa wartość zestawu promocyjnego! Do wyboru są dwa różne zestawy produktów, a w każdym aż 11 wariantów w zależności od wielkości zamówienia. Zestawy zmieniane są co jakiś czas, dając możliwość skorzystania z różnorodności produktów z oferty FM WORLD.

Zamówienia wybranego zestawu promocyjnego można dokonać tylko podczas składania zamówienia na wartość punktową określoną w Promocji, upoważniającą do jego odbioru. Poniżej przedstawiamy przykładowe tabele promocyjne, celem zobrazowania progów punktowych wymaganych do odbioru zestawów o określonej wartości. Aktualnie obowiązujące tabele są zawsze dostępne na stronie FM WORLD, po zalogowaniu się do strefy Partnera Biznesowego, w zakładce PROMOCJE.

PROMOCJA-STALA-spis-i-cennik-11_2017_A_TAAAAA
PROMOCJA-STALA-10_2017-Listopad_A
Dołącz do FM GROUP
Oszczędzaj i zarabiaj!
Rejestracja online
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas, po prostu zadzwoń
727 921 781
Strona niezależnego partnera FM World Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM World Polska, FM World ani FM Group Mobile. FM WORLD POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na tej stronie internetowej.