W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Zamknij
Zadzwoń do nas 727 921 781

NA DOBRY POCZĄTEK

na_dobry_poczatek

PROGRAM MOTYWACYJNY DLA NOWYCH DYSTRYBUTORÓW FM GROUP

 

Rejestrując się w Firmie FM GROUP od pierwszego dnia masz szansę uzyskania dodatkowych korzyści dzięki uczestnictwu w programie motywaycjnym, zaprojektowanym z myślą o nowych Dystrybtorach FM GROUP. Nie musisz deklarować swojego uczestnictwa w programie, jeśli spełnisz jego warunki, automatycznie otrzymasz korzyści i nagrody z tego wynikające ! Brzmi ciekawie? Czytaj dalej- będzie jeszcze atrakcyjniej !

ETAP I

Jeśli w ciągu 30 dni od Rejestracji w FM GROUP dokonasz zakupu produktów o łącznej wartości min. 250 pkt, już spełniłeś pierwszy warunek uprawniający Cię do odebrania nagrody za swoją aktywność ! 250 pkt to tak niewiele ! Wystarczy, że wybierzesz produkty by je zwyczajnie przetestować z ciekawości ! Dodatkowym plusem jest to, że możesz zrobić kilka mniejszych zamówień, które razem dają 250 pkt - dzięki temu możesz oferować produkty FM bliskim i przyjaciołom, zachęcając ich do poznania naszej marki. Jedynym warunkiem jest to, byś zebrał 250 pkt w trakcie pierwszych 30 dni członkostwa w FM GROUP !

Masz już 250 pkt i zastanawiasz się co dalej ? To świetnie ! Otrzymałeś bowiem możliwość zakupu zestawu produktów FOR HOME o wartości NIE MNIEJSZEJ NIŻ 35 zł za jedyne 1 zł !!  

A to dopiero początek bowiem czas na....

ETAP II

Jeśli w trakcie kolejnych 30 dni (2 miesiąc członkostwa w FM GROUP) dokonasz zakupu produktów o łącznej wartości min. 250 pkt, zostałeś LAUREATEM ETAPU II ! Pododbnie jak poprzednio, nie musisz złożyć jednorazowo zamówienia na taką ilość punktów- możesz to zrobić w kilku mniejszych zamówieniach- ważne by zdążyć przed upływem 30 dni ! Tym razem otrzymujesz jeszcze bardziej atrakcyjny zestaw produktów do makijażu i kosmetyków pielęgnacyjnych o wartości NIE MNIEJSZEJ NIŻ 50 zł za jedyne 3 zł !

I jak Ci się podoba? To jeszcze nie koniec !

ETAP III

Jeśli w trakcie kolejnych 30 dni (3 miesiąc członkostwa w FM GROUP) dokonasz zakupu produktów o łącznej wartości min. 250 pkt, otrzymasz LUKSUSOWY ZESTAW PERFUM o wartości NIE MNIEJSZEJ NIŻ 70 zł za jedyne 5 zł !!Zasady jak wyżej zamówienie może być łączone, ważne by zmieścić się w 30 dniach !

 

GRATULACJE właśnie zrealizowałeś wszystkie warunki Programu Motywacyjnego Na Dobry Początek !

Zabieraj się za następne ! :)

Dołącz do FM GROUP
Oszczędzaj i zarabiaj!
Rejestracja online
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas, po prostu zadzwoń
727 921 781
Strona niezależnego partnera FM World Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM World Polska, FM World ani FM Group Mobile. FM WORLD POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na tej stronie internetowej.