W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Zamknij
Zadzwoń do nas 727 921 781

Partnerzy strategiczni

Dołącz do FM GROUP
Oszczędzaj i zarabiaj!
Rejestracja online
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas, po prostu zadzwoń
727 921 781

  

”FM GROUP do współpracy wybiera tylko takich partnerów, którzy są w stanie sprostać naszym wysokim wymaganiom ilościowym i jakościowym”

Artur Trawiński

 

Wraz z dynamicznym rozwojem FM Group oraz ekspansją międzynarodową, dobór odpowiednich partenerów strategicznych stał się ważnym zadaniem Właściciela firmy, gwarantującym klucz do sukcesu. Ostatecznie, zostali nimi:

  

 

strzalka_w_prawo
DROM FRAGRANCES

Został założony w 1911 roku przez Bruno Storpa, pradziadka dzisiejszych partnerów zarządzających firmą. DROM zajmuje się tworzeniem zapachów dla wszelkich możliwych aplikacji oraz wielu klientów na całym świecie np.: dla Gucci, Chanel, Davidoff, Elizabeth Arden, Naomi Campbell, Kenzo, Hugo Boss, Escada, L’Oréal, Nivea, Giorgio Armani, Christian Dior.  Firma posiada 80% globalnego rynku perfumeryjnego! DROM jest uznawany za jeden z 10 najlepszych światowych domów perfumeryjnych. Firma aktualnie zatrudnia 25 najlepszych kreatorów zapachów w swoich 5 centrach rozwojowych w Monachium, Paryżu, Nowym Jorku, Sao Paulo i Guangzou.

Firma wystartowała jako rodzinny biznes w Monachium 100 lat temu i jest obecnie zarządzana przez 3 pokolenie rodziny Storp. Dziś DROM jest obecny w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Bliskim i Dalekim Wschodzie i Australii. Firma posiada 5 centrów rozwojowych i fabryk w Niemczech, Francji, USA, Brazylii i Chinach oraz oddziały w 40 krajach.

FM Group w ciągu 6 lat stał się jednym z największych odbiorców DROM Fragrances na świecie i jego kluczowym partnerem.

drom_Logo

 

 
strzalka_w_prawo
PERFAND

Firma "Perfand" powstała w 1995 r. Zajmuje się produkcją perfum, wód perfumowanych oraz wód toaletowych o szerokiej gamie zapachowej dla kobiet i mężczyzn oraz swiadczeniem usług w zakresie konfekcjonowania produktów perfumeryjnych. W oparciu o kompozycje zapachowe stworzone przez kreatorów z DROM FRAGNANCES, Perfand przygotowuje perfumy dla FM Group World. Firma mieszcząca się w podwrocławskich Psarach szybko rozbudowuje swoją infrastrukturę w związku z rosnącymi wymaganiami FM GROUP. W roku 2008 powstał nowy zakład produkcyjny o powierzchni 2.800 m² o zwiększonych możliwościach produkcyjnych, sięgających 5 milionów sztuk perfum miesięcznie. Co ważne, Perfand jest firmą rodzinną, której właścicielem jest Andrzej Trawiński, ojciec pomysłodawcy marki FM Group.

  

perfand

 

strzalka_w_prawo
MERCEDES-BENZ

125 lat temu wyprodukował pierwszy samochód spalinowy i do dziś pozostaje światowym liderem w produkcji aut luksusowych. Marka Mercedes-Benz jest synonimem prestiżu, niezawodności i komfortu. W styczniu 2008 roku w wyniku współpracy z Mercedes-Benz firma FM GROUP stworzyła międzynarodowy Program Motywacyjny dla Liderów „Mercedesem po sukces”. Liderzy FM GROUP, w zależności od uzyskanego poziomu, mogą sięgnąć po Mercedesy Klasy A, C, E lub S. Osoby, które uzyskały najwyższe poziomy (Diamentowe Orchidee), mogą otrzymać prowizję na zapłatę miesięcznej raty leasingowej za najbardziej luksusowe samochody Klasy S.

 

mercedesem_po_sukces

Liderzy osiągający niższe poziomy otrzymują prowizje na zapłatę rat leasingowych za Mercedesy-Benz Klasy E (Złote Orchidee) oraz Klasy C (Amarantowe Orchidee). Z kolei Perłowe Orchidee, które w Klubie Orchidei są najniżej, mogą otrzymać prowizje na leasing Mercedesa-Benz Klasy A. Klasa samochodu rośnie wraz z zaangażowaniem Lidera w rozwój struktury – im większa i lepiej zbudowana, tym lepsze auto. Liczba osób jeżdżących Mercedesami z logo FM GROUP powiększa się z miesiąca na miesiąc, a każdy ich odbiór jest wyjątkowym wydarzeniem.

 

mercedeslogo

 

 

strzalka_w_prawo
POLKOMTEL Sp. z o. o.

Polskie przedsiębiorstwo telekomunikacyjne z siedzibą w Warszawie, operator sieci telefonii komórkowej Plus, właściciel marek Sami Swoi i 36.6 . Polkomtel S.A. trzeci rok z rzędu okazał się najbardziej rentownym operatorem. EBITDA (w rachunkowości zysk przedsiębiorstwa przed potrąceniem odsetek od zaciągniętych kredytów, podatków, deprecjacji oraz amortyzacji) w 2011 roku wyniosła ponad 2 827 mln PLN i była najwyższa spośród osiągniętych przez operatorów telefonii mobilnej.

W lutym 1996 roku otrzymał koncesję na świadczenie usług telekomunikacyjnych i zezwolenie na budowę ruchomej sieci radiokomunikacyjnej według standardu GSM w paśmie 900 MHz później rozszerzone również na GSM 1800 MHz. Komercyjne uruchomienie sieci nastąpiło 1 października 1996 roku. W 2003 roku Polkomtel jako pierwszy operator komórkowy w Polsce wystartował z usługą transmisji danych opartych na technologii EDGE.  We wrześniu 2004 Polkomtel, jako pierwszy operator w Polsce, uruchomił usługi telefonii komórkowej trzeciej generacji, łącznie z UMTS 8 czerwca 2006 Polkomtel podpisał z P4 (operatorem sieci Play) umowę o tzw. roaming krajowy, dzięki której P4 świadczy swoim klientom (w ramach sieci Play) usługi, korzystając z infrastruktury sieciowej Polkomtela do czasu zbudowania własnej sieci.

W wyniku podpisania umowy o współpracy z FM Group, nastąpiło rozpoczęcie ( jesienią 2009 roku ) działalności wirtualnego operatora telefonii komórkowej FM GROUP MOBILE.

 

polkomtel_plus_logo

 

strzalka_w_prawo
GLS- General Logistic Systems

Przedsiębiorstwo logistyczne z siedzibą w Amsterdamie. Działa na rynku przesyłek kurierskich w 42 krajach za pośrednictwem swoich spółek – córek oraz przedsiębiorstw partnerskich. W Polsce firma GLS zaczęła działać w 1998 roku, od tego czasu do chwili obecnej posiada 30 filii, sortownię strategiczną na całą Polskę, ponad 1200 samochodów kurierskich i 110 samochodów liniowych. Zeszłoroczny obrót finansowy zapisał się w kwocie 1,75 mld euro. Chyba nie ma na świecie osoby, która by nie otrzymała lub nie wysłała paczki przez tą właśnie firmę.

GLS zajmuje się logistyką firmy FM GROUP, świadczy niezawodne usługi przewozu paczek, usługi ekspresowe oraz dysponuje specyficznymi rozwiązaniami logistycznym, dzięki czemu każdy z klientów może liczyć na najwyższą jakość obsługi.

gls

strzalka_w_prawo
InPost

InPost to największy niezależny operator pocztowy działający na skalę ogólnopolską od listopada 2006 roku. Spółka należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl. InPost świadczy zarówno tradycyjne, jak też niestandardowe usługi pocztowe na rzecz klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucji z sektora publicznego. InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. 

Dla FM Group świadczy usługi związane z Paczkomatami InPost- najnowocześniejszą w Polsce usługa wysyłkowa umożliwiająca odbiór i samodzielne nadanie przesyłek 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez kolejek, w dogodnej lokalizacji.

inpost
Dołącz do FM GROUP
Oszczędzaj i zarabiaj!
Rejestracja online
Szybki kontakt
Jeśli cenisz sobie czas, po prostu zadzwoń
727 921 781
Strona niezależnego partnera FM World Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM World Polska, FM World ani FM Group Mobile. FM WORLD POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na tej stronie internetowej.